Radionice u MM Kantini

Kulinarska radionica 25.4.: Jaja na 100 načina

Još jedna u nizu kulinarskih radionica Jedem doma & MM Kantina održava se u utorak 25.4., a tema su joj svima omiljena jaja

Podijelite:
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Što je starije, kokoš ili jaje?

Otkad je svijeta, otad se i konzumiraju jaja! Najviše za doručak, ali i kao sastavni dio mnogih slanih i slatkih jela za svako doba dana.

U travnju, mjesecu Uskrsa, u gastronomskom smislu sinonima za konzumaciju jaja, učimo vas:

  • Kako savršeno pripremiti neka jednostavna jela, koja mnogi ipak teško svladavaju, poput poširanog jaja i jaja Benedict
  • Kako pripremiti malo drugačiji doručak od jaja inspiriran drugim kulturama poput izraelske shakshuke ili japanskg sushija od jaja
  • Kako pripremiti instagramske hitove poput “jaja-oblaka” ili “zavežljaja od jaja”
  • Kako se jaja ponašaju u raznim jelima i kombinacijama okusa
  • Čime zamijeniti funkcionalna svojstva jaja ukoliko ih ne konzumirate

Kao i uvijek, radionica se održava u čarobnom prostoru zagrebačke MM Kantine, a u radionicu je uključena i degustacija vrhunskih vina Selekcije MM.

Jaja na 100 načina održava se u utorak, 25. travnja od 17,30 do 20,30 sati. Voditeljica radionice je Željka Maras, osnivačica brenda Jedem doma, a svoje mjesto možete rezervirati ovdje.

 

Moglo bi vas zanimati...
6fd0ef89-b45a-40e5-97d2-49143a0e2153
Prije ljetne stanke
14.05.2023.